AgriLab представляє Україну на міжнародній конференції з точного землеробства ECPA 2017 у Великій Британії

logo


17 липня, Розділ Новини, переглядів 0

16-20 липня у м. Едінбург, Велика Британія, Європейська організація з точного землеробства (ECPA) проводить міжнародну конференцію на тему «Впровадження інновацій через дослідження». Участь у заході беруть участь провідні фахівці з точного землеробства з усього світу. Україну на цьому заході представляють учасники від компанії AgriLab, експерт з точного землеробства В’ячеслав Адамчук і аналітик Олександр Гайдай.

В’ячеслав Адамчук, експерт компанії AgriLab, PhDУніверситету МакГілл (Канада), стане модератором панелі «Датчики врожайності». У її рамках будуть представлені результати досліджень з тем: «Вибір багатоспектрального діапазону для створення сенсора з виявлення захворювань виноградників», «Розробка динамічної системи точного обприскування фруктових культур», «Оцінювання зрілості перцю», «Оцінка точності мобільного наземного лазерного сканера для дерев», «Роботизована реконструкція 3D-об’єктів у режимі реального часу з використанням декількох лазерних далекомірів», «Групування точок сприйняття кукурудзи лазерним сканером», «3D – моніторинг лісових насаджень з використанням роботизованих транспортних засобів», «Автоматичне вимірювання діаметра стебла кукурудзи та міжряддя».

Інші теми доповідей учасників конференції стосуватимуться практичних результатів використання інновацій у рослинництві, зокрема: сенсора технологій для дослідження окремих властивостей ґрунту, технології дистанційного зондування та комбінованого використання ДЗЗ і різних датчиків ґрунту, управління зрошенням та мінеральним живленням, просторової мінливості родючості ґрунтів, точних сільськогосподарських машин і розумних додатків, точного управління азотом для польових культур і овочів, використання камер RGB у визначенні врожаю і розвитку бобових культур, агроінженерії, Big Data тощо.

Також у програмі конференції запланована демонстрація сучасного агротехнічного обладнання та виїзд експертів на поля Інституту Джеймса Хаттона – провідного науково-дослідного закладу з питань землеробства та захисту навколишнього середовища Великобританії.

Як зазначають організатори, захід проходить з метою є об’єднання зусиль провідних науковців світу та виробничих компаній у створенні новітніх технологічних рішень для підвищення ефективності агробізнесу.

Прес-служба AgriLab

Схожі новиниЧитайте также: