Аграрний комітет відпустив Тараса Кутового з посади міністра

logo


Аграрний комітет парламенту підтримав заяву про відставку з посади міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового. Про це повідомляє AgroPolit.com.

«За» проголосували 19 народних депутатів,  2 — утрималися, 1 — проти.

Нагадаємо, що Тарас Кутовий подав заяву 23 травня 2017 року. Причину своєї відставки політик не вказав. Нагадаємо, Тарас Кутовий очолював Мінагрополітики з 14 квітня 2016 р. Наступним кроком має бути внесення подання прем’єр-міністром на голосування до Верховної Ради України.

На початку розгляду цього питання заступник голови аграрного комітету Олександр Бакуменко заявив: Це його особиста позиція, він все пояснив у заяві. Раніше комітет схвали річний звіт Мінагрополітики. Тому питань до його роботи немає. Прошу вас підтримати цю заяву і проголосувати за відставку, щоб передати її до сесійної зали Ради… Він — високо порядна людина. І має право вибрати той шлях особистого розвитку, який вважає абсолютно правильним».

Депутати погодилися з ним.

Нагадаємо, що 12 квітня Тарас Кутовий презентував річні результати роботи своєї команди і комітет з  питань економічної політики затвердив його.