Аграрії отримають понад 7 млн гривень компенсації за придбання сільгосптехніки через «Ощадбанк»

logo


Понад 7 млн грн державної компенсації отримають аграрії через «Ощадбанк» в рамках урядової програми підтримки АПК.

ПриватБанк запустив програму компенсації 20% вартості сільгосптехніки
Держава ігнорує зобов’язання компенсувати витрати на будівництво ферм ― ВАР

Про це повідомляє прес-служба банку.

У серпні 2017 вже майже 50 клієнтів «Ощадбанку» — агропромислові підприємства з 14 областей України стали учасниками урядової програми придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% їх вартості з держбюджету. Через «Ощадбанк» ними було придбано 64 одиниці техніки та обладнання для сільськогосподарської діяльності у вітчизняних виробників на загальну суму 35,4 млн грн. Протягом місяця згідно з поданими заявками аграрії отримають понад 7 млн  грн. державної компенсації.

«Ощадбанк» — уповноважений банк урядової програми підтримки АПК. Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через «Ощадбанк», сільгоспвиробники отримають 20% компенсації на безповоротній основі. Обробка пакета документів для отримання відшкодування є безкоштовною.

«Продовжуємо приймати заявки від клієнтів. Значення програми для аграріїв важко переоцінити, адже завдяки їй державну підтримку водночас отримують як вітчизняні виробники сільгосптехніки, так і її покупці — виробники сільгосппродукції», — зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу «Ощадбанку» Інна Кравчук.

За державною програмою на 2017 рік для аграріїв передбачено 550 млн грн. На 2018 рік суму заплановано збільшити до 900 млн грн, а у 2019-2021 роках — до 1,5 млрд грн.