200 ломбардів можуть піти з ринку України

logo


Майже 200 українських ломбардів треба докапіталізуватися до 16 січня 2018-го року, інакше у них може виникнути проблеми з ліцензією.

Якщо підприємство втратить ліцензію на виконання послуг, то повторно подавати на дозвіл можна лише через рік, а за цей час компанії вже будуть викинуті з ринку, пише “Народна Правда” з посиланням на ubr.ua.

Щоб не втратити клієнтів, ломбардам доведеться працювати по франшизі з більш великими учасниками.

Обсяг кредитування не перевищує 280 млн грн., що на тлі підсумку за півроку в майже 8,4 млрд грн., – сума невелика.

Але при їх відхід з ринку у клієнтів можуть виникнути проблеми з поверненням застав, які оцінюються значно нижче їх ринкової вартості. Оскільки з ломбардами працює певна категорія споживачів, які постійно перезакладивают свої цінні речі, то для них це буде ударом.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України підозрювала міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків і зборів. Мова йде про період із 1998 по 2016 роки.

Міністр фінансів Данилюк працює на Росію. Про це заявив керівник Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

Він зазначив, що буде домагатися притягнення Данилюка до кримінальної відповідальності.

Нещодавно ж справу стосовно міністра фінансів України Олександра Данилюка, яку розслідувала Генеральна прокуратура, закрито. Раніше стосовно Данилюка було відкрито досудове розслідування в справі про навмисне ухилення від сплати податків, яке сам міністр вважав незаконним.