100 гривень на під’єднання до Інтернету не має міжнародний автовокзал «Ужгород»

logo


100 гривень на під’єднання до Інтернету не має міжнародний автовокзал «Ужгород»

Сьогодні, 22:40

100 гривень на під'єднання до Інтернету не має міжнародний автовокзал "Ужгород"

Принаймні, так написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук директор однієї з логістичних компаній, член Ротарі-клубу Андрій Баганич. Далі — дослівно:

«Міжнародний автовокзал Ужгород не має 100 гривень на підключення до Інтернету. Із-за цього, касири не бачать квитки, продані онлайн-системами, і штампують подвійні місця. І тому, постійно виникають проблеми при посадці в автобуси».

«Тегніть хтось директора, щоб подивився, яке століття на календарі», — робить висновок Баганич.

Відео Баганича, яким він супрводив свою публікацію, засвідчило пр велику кількість сміття за територією автовокзалу. Під час жвавого обговорення цієї новини в Інтернеті наголошувалося, що це сміття — з 9-ти поверхівки, що поряд. Мовляв, її жителі «самі з вікон і накидали…» Як засвідчив відгук одного з коментаторів, «сміття там накопичується роками». А чому? «Бо ті цигани, яких видно на відео, потрошать пакети, які ми виносимо».

Цікаво все-таки, хто втрутиться в ситуацію і на самому вокзалі, і на суміжній із ним території. Як-не-як, а це громадське місце усе ще перебуває у статусі «міжнародного автовокзалу».

100 гривень на під'єднання до Інтернету не має міжнародний автовокзал "Ужгород"100 гривень на під'єднання до Інтернету не має міжнародний автовокзал "Ужгород"Читайте также: